کارخانه کربوولد از سال 1977 طیف وسیعی از الکترودها و سیم های توپودری را بر اساس آخرین استاندار فنی تولید کرده است. شرکای فعال ما در زمینه جوشکاری مواد بیش از ۳۰ سال تجربه دارند.

ما به عنوان یک شرکت مستقل و پیشرو، از تصمیمات و فشارهای سیاسی رها هستیم. به همین خاطر در زمینه ارائه کمک هایی موثر در یافتن راه حلهایی برای مشکلات فنی جوشکاری به مشتریان، موفق بوده ایم. در راستای این کار، یکسری محصولات بسیار تخصصی با کاربرد خاص که در نوع خود بهترین می باشند، تولید کرده ایم.

با متخصصانی که هر کدام بر اساس سال ها حضور در این صنعت، دارای تجارب جهانی هستند و توانایی انجام درخواستها به صورت بسیار منعطف را دارا می باشند، می توانیم برای شرکای خود آزادی لازم جهت انجام فعالیتهای تجاری روزمره شان را فراهم نماییم. استاندارد محصولات ما همانند شرایط تجاری ما، مطابق با بالاترین الزامات بین المللی است.

ما برای مشتریانمان در تمامی زمینه های جوشکاری شریکی قابل اتکا و خدمات محور هستیم. به دلیل داشتن محصولات مختلف برای کاربردهای خاص، محصولات ما شامل مواد جوشکاری برای تمامی بخش های صنعتی است. مکانیزم مدیریت کیفیت، بر اساس استاندارد DIN EN ISO 9001 تایید شده است
ارتباطات ما با مراکز اخذ مجوز و تاییدیه ها، همانند TUV, GL, DB و همچنین همکاری تنگاتنگی که با موسسه ISF شهر آخن و موسسه آموزش فنی و حرفه ای جوشکاری (SLV Duisburg and Halle) داریم، دسترسی ما را به تحقیقات و دانش روز امکان پذیر کرده است.

شرکای تجاری ما به دلیل استقلال شرکت و سازمان یافتگی خوب به این شرکت مفتخرند. استاندارد با کیفیت، توانایی بالا با توجه به توسعه تجربیات، فرآیند تولید منطقی، انعطاف پذیری تجاری و فنی از جمله نقاط مثبت ما است و همچنین خدمات سریع و مطمئن برای مشتریان و ارائه راه حل برای سوالات و مشکلات فنی در مرکز توجه فعالیت های روزانه ما قرار دارند.